Via deze pagina kunt u snel de Wol & Garen bestellen.


NameImagePriceQuantity
ByClaire Nr.2 Hemelblauw 2123 (1zak=10 bollen! OP=OP!)39,50 20,00
ByClaire Nr.2 Petrol 375 (1 zak=10bollen! OP=OP!)39,50 20,00
ByClaire Nr.2 Petrol 375 (1 zak=2 bollen! OP=OP!)7,90 4,00
ByClaire Nr.2 Cayenne 2208 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)39,50 20,00
ByClaire Nr.2 Mosgroen 2149 (1 zak=3 bollen! OP=OP!)11,85 6,00
ByClaire Nr.2 Charcoal 2237 (1 zak=5 bollen! OP=OP!)19,75 10,00
ByClaire Nr.2 Licht roze 204 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)35,55 18,00
ByClaire Nr.2 Flamingo Pink 229 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)23,70 12,00
ByClaire Nr.2 Poeder roze 210 (1 zak=8 bollen OP=OP!)31,60 16,00
Candy Swirl 9418 Engels Patronenboek met 2 verschillende haakpatronen.2,99
Candy Swirl 9417 Engels Patronenboek met 2 verschillende haakpatronen.2,99
Candy Swirl 9416 Engels Patronenboek met 2 verschillende breipatronen.2,99
Candy Swirl 9415 Engels Patronenboek met 6 verschillende breipatronen.2,99
Candy Swirl 9414 Engels Patronenboek met 4 verschillende breipatronen.2,99
Candy Swirl 9413 Engels Patronenboek met 3 breipatronen.2,99
Candy Swirl 9412 Engels Patronenboek met 4 makkelijke breipatronen.2,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3728 Liquorice Whirl8,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3727 Sugar Plum8,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3726 Blueberry Gum8,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3725 Strawberry Taffy8,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3724 Coconut Ice8,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3723 Fruit Salad8,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3722 Very Berry8,99
Stylecraft Special Candy Swirl 3721 Apple Sours8,99
ByClaire nr. 1 Hazelnoot 2218 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)14,70 9,00
ByClaire nr. 1 Cayenne 2207 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Camel 2209 (1 zak=3 bollen! OP=OP!)7,35 4,50
ByClaire nr. 1 Camel 2209 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)22,05 13,50
ByClaire nr. 1 Donker bruin 2230 (1 zak=7 bollen! OP=OP!)17,15 10,50
ByClaire nr. 1 Lever 2223 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)14,70 9,00
ByClaire nr. 1 Zwart 325 (1 zak=2 bollen! OP=OP!)4,90 3,00
ByClaire nr. 1 Donkergrijs 2235 (1 zak=6 bollen OP=OP!)14,70 9,00
ByClaire nr. 1 Donkergrijs 2235 (1 zak=7 bollen OP=OP!)17,15 10,50
ByClaire nr. 1 Chocolade 2229 (1 zak=2 bollen! OP=OP!)4,90 3,00
ByClaire nr. 1 Bordeaux 222 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Dark Olive 2149 (1 zak=4 bollen! OP=OP!)9,80 6,00
ByClaire nr. 1 Magenta 241 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Fuchsia 236 (1 zak=2 bollen OP=OP!)4,90 3,00
ByClaire nr. 1 Rood 316 (1 zak=7 bollen OP=OP!)17,15 10,50
ByClaire nr. 1 Rood 316 (1 zak=8 bollen OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Abrikoos 2195 (1 zak=8 bollen OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Donker paars 271 (1 zak=7 bollen! OP=OP!)17,15 10,50
ByClaire nr. 1 Lime 352 (1 zak=7 bollen! OP=OP!)17,15 10,50
ByClaire nr. 1 Gras groen 2147 (1 zak=7 bollen OP=OP!)17,15 10,50
ByClaire nr. 1 Marine 321 (1 zak=8 bollen OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Lila 261 (3 bollen! OP=OP!7,35 4,50
ByClaire nr. 1 Oceaan blauw 295 (1 zak= 6 bollen OP=OP!)14,70 9,00
Ross CAL pakket42,40
Katia Creta 714,25 3,00
Katia Creta 704,25 3,00
Katia Creta 694,25 3,00
Katia Creta 684,25 3,00
Katia Creta 534,25 3,00
Katia Creta 524,25 3,00
Katia Creta 514,25 3,00
Katia Creta 504,25 3,00
Katia Washi 1176,95 4,00
Katia Washi 1186,95 4,00
Katia Washi 1126,95 4,00
Katia Washi 1096,95 4,00
Katia Washi 1116,95 4,00
Katia Washi 1016,95 4,00
Katia Ombré 0819,95 15,00
Katia Ombré 0719,95 15,00
Katia Ombré 0619,95 15,00
Katia Ombré 0519,95 15,00
Katia Ombré 0419,95 15,00
Katia Ombré 0319,95 15,00
Katia Ombré 0119,95 15,00
Stylecraft Eskimo Kisses Moonstone 59204,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses White Opal 59254,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses Topaz 59214,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses Pink Sapphire 59224,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses Silver Pearl 59184,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses Amethyst 59244,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses Emerald 59194,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses Ruby 59234,95 2,00
Stylecraft Eskimo Kisses Sapphire 59174,95 2,00
Houten bijtring 7cm.1,10
Lampenkap frame wit9,99
Haakring metaal rond 30cm.2,99
Haakring metaal rond 25cm.2,49
Haakring metaal rond 20cm.1,99
Haakring metaal rond 15cm.1,75
Haakring metaal rond 10cm.1,50
KnitPro Steekmarkeerders rond splitringen3,95
Scheepjes Softfun 2401 Donkerblauw effen (1 zak=10 bollen OP=OP!)35,00 25,00
Scheepjes Softfun 2511 aquablauw effen (1 zak=10 bollen OP=OP!)35,00 25,00
Scheepjes Softfun 504 roze gemeleerd (1 zak=10 bollen OP=OP!)39,50 30,00
Scheepjes Softfun 511 grijs gemeleerd (1 zak=10 bollen OP=OP!)39,50 30,00
Scheepjes Softfun 501 Donkerblauw gemeleerd (1 zak=10 bollen OP=OP!)39,50 30,00
ByClaire nr. 1 Plum 249 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Coral 2190 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Petrol 375 (2 bolletjes! OP=OP!)4,90 3,00
ByClaire nr. 1 Dark Olive 2149 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Curry 2211 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
Houten krukje voor het boek van Anja Toonen ''dierenkruk haken''16,95
Anja Toonen dierenkruk haken deel 216,95
Anja Toonen dierenkruk haken deel 116,95
Scheepjes Whirl 763 Fruity 'O' Tutty24,50
Scheepjes Whirl 767 Melting Macaron24,50
Scheepjes Whirl 768 Sherbert Rainbow24,50
Pony tunische haaknaald dubbele kant 7.0mm/35cm4,99
Pony tunische haaknaald dubbele kant 5.5mm/35cm4,99
Pony tunische haaknaald dubbele kant 5.0mm/35cm4,99
Pony tunische haaknaald dubbele kant 4.5mm/35cm4,99
Pony tunische haaknaald dubbele kant 4.0mm/35cm4,99
Katia breinaald 15mm 40cm5,99
Prym wol haaknaald 6.0mm4,99
Katia Kousennaald kort, zonder punt 4.0mm 20cm4,00
Katia Kousennaald kort, zonder punt 3.0mm 20cm3,00
Katia Kousennaald kort, zonder punt 3.5mm 20cm3,50
Stylecraft Clasique Cotton DK 3093 Black3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3671 Azure3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3660 White3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3669 Nocturne3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3657 Busy Lizzie3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3656 Toffee3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3662 Sunflower3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3096 Dove3,20
Stylecraft Clasique Cotton DK 3665 Ivory3,20
Scheepjes boek YARN 37,95
Scheepjes Whirl patroon boekje Stormy day omslagdoek1,00
Stylecraft Sundae Coconut ice 37046,50
Flower garden CAL cream33,00
Flower garden CAL white (alternatief)33,00
Stylecraft special aran 1241 Fondant2,85
Attic24 Hydrangea Blanket36,75
Stylecraft Special DK Mushroom 1832 NIEUW!2,70
Stylecraft Special DK Vintage Peach 1836 NIEUW!2,70
Stylecraft Special DK Buttermilk 1835 NIEUW!2,70
Katia PARTY 514,95 2,00
Baby double knit Wondersoft Caramel 17344,50 2,00
Baby double knit Wondersoft Lavender 17334,50 2,00
Baby double knit Wondersoft Whisper 17324,50 2,00
Baby double knit Wondersoft Little boy blue 13384,50 2,00
Stylecraft Jeanie 9352 Texas5,50
Stylecraft Jeanie 9351 Delta5,50
Stylecraft Jeanie 9350 Memphis5,50
Stylecraft Jeanie 9349 Dixie5,50
Stylecraft Kleurenkaart6,95
Stylecraft Merry Go Round Pastel Rainbow 3154 *NIEUW*4,45
Stylecraft Head over Heels Sugar Loof 31057,95
Stylecraft Head over Heels Etna 31047,95
Workshop Adinda's world Dinsdag 23 mei 201760,00
Scheepjes Whirl 751 Liquorice Yumyum24,50
Scheepjes Whirl 753 Slice 'O' Cherry Pie24,50
Scheepjes Whirl 754 Green Tea Tipple24,50
Scheepjes Whirl 755 Blueberry Bambam24,50
Scheepjes Whirl 759 Jumpin Jelly24,50
Scheepjes Whirl 758 Lavender Licious24,50
Scheepjes Whirl 760 Cotton Candyman24,50
Scheepjes Whirl 761 Pistachi oh so nice24,50
Scheepjes Whirl 752 Raspberry Rocky Roads24,50
Scheepjes Whirl 762 Popin Candy24,50
Scheepjes Whirl 756 Caramel Care Blimey24,50 20,00
Scheepjes Whirl 757 Strawberries & Scream24,50
Scheepjes Stardust 658 Oudroze6,50
Scheepjes Stardust 654 ijsblauw6,50
Scheepjes Stardust 655 Taupe/Bruin6,50
Scheepjes Stardust 657 Groen6,50
Scheepjes Stardust 652 Wit6,50
Nuts about squares SKY stylecraft pakket Hemel41,65
Nuts about squares SEA stylecraft pakket zee41,65
Nuts about squares EARTH stylecraft pakket aarde41,65
Attic24 Cosy Blanket CAL cupcake36,75
Katia X-treme Nr. 51 Creme11,95
Katia X-treme Nr. 60 Rood/Coral11,95
Attic24 Cosy Blanket CAL36,75
Attic24 Granny Stripe CAL41,65
Attic24 Sunny blanket CAL44,10
Katia PARTY 524,95 2,00
Katia PARTY 504,95 2,00
Katia Fair cotton 244,50
Katia Fair cotton 234,50
Katia Fair cotton 224,50
Katia Fair cotton 214,50
Katia Fair cotton 204,50
Katia Fair cotton 194,50
Katia Fair cotton 184,50
Katia Fair cotton 174,50
Katia Fair cotton 164,50
Katia Fair cotton 154,50
Katia Fair cotton 144,50
Katia Fair cotton 134,50
Katia Fair cotton 124,50
Katia Fair cotton 114,50
Katia Fair cotton 104,50
Katia Fair cotton 094,50
Katia Fair cotton 084,50
Katia Fair cotton 074,50
Katia Fair cotton 064,50
Katia Fair cotton 054,50
Katia Fair cotton 044,50
Katia Fair cotton 034,50
Katia Fair cotton 024,50
Katia Fair cotton 014,50
Katia Jaipur 2154,50
Katia Jaipur 2144,50
Katia Jaipur 2134,50
Katia Jaipur 2124,50
Katia Jaipur 2114,50
Katia Jaipur 2094,50
Katia Jaipur 2084,50
Katia Jaipur 2074,50
Katia Jaipur 2054,50
Katia Jaipur 2044,50
Katia Jaipur 2034,50
Katia Jaipur 2024,50
Katia Jaipur 2014,50
Scheepjes YARN7,95
Alle steken voor het handbreien (KATIA)17,50
KnitPro Steekmarkeerders4,95
6 Prym Breivisjes3,99
Knitpro Trendz rond breinaalden set39,95
Knitpro Trendz rond breinaalden Deluxe set44,95
Katia wol naalden2,25
6 borduurnaalden zonder punt No. 202,25
Smyrnanaalden (2 brei-haakwerk naalden No 1+3)2,25
Prym hobby naalden set6,25
Stylecraft Special Effects Jive 18043,99
Stylecraft Special Effects Foxtrot 18023,99
Stylecraft Special Effects Waltz 18013,99
Stylecraft Special Effects Rumba 18033,99
Stylecraft Special Effects Charleston 18003,99
Stylecraft special aran 1011 Midnight2,85
Stylecraft special aran 1822 Pistachio2,85
Stylecraft special aran 1020 Lemon2,85
Stylecraft special aran 1218 Parchment2,85
Stylecraft special aran 1246 Lipstick2,85
Stylecraft special aran 1302 Denim2,85
Stylecraft special aran 1001 White2,85
Stylecraft special aran 1035 Burgundy2,85
Stylecraft special aran 1004 Dark Brown2,85
Stylecraft special aran 1829 Empire2,85
Stylecraft special aran 1420 Camel2,85
Stylecraft special aran 1709 Gold2,85
Stylecraft special aran 1711 Spice2,85
Stylecraft special aran 1029 Copper2,85
Stylecraft special aran 1083 Pomegranate2,85
Stylecraft special aran 1084 Magenta2,85
Stylecraft special aran 1023 Raspberry2,85
Stylecraft special aran 1061 Plum2,85
Stylecraft special aran 1425 Emperor2,85
Stylecraft special aran 1005 Cream2,85
Stylecraft special aran 1188 Lavender2,85
Stylecraft special aran 1117 Royal2,85
Stylecraft special aran 1003 Aster2,85
Stylecraft special aran 1019 Cloud Blue2,85
Stylecraft special aran 1063 Graphite2,85
Stylecraft special aran 1422 Aspen2,85
Stylecraft special aran 1027 Khaki2,85
Stylecraft special aran 1062 Teal2,85
Stylecraft special aran 1203 silver2,85
Stylecraft special aran 1065 Meadow2,85
Scheepjes CAL 2017 HYGGE Pastel45,00 37,50
Scheepjes CAL 2017 HYGGE Jewel45,00 37,50
Katia Alaska 027 blauw. (1 zak=10 bollen) OP=OP!35,00 20,00
Stylecraft Alpaca Tweed DK Plum 16655,95 2,00
Stylecraft Alpaca Tweed DK Sage 1661 (1 pak=10 bollen) OP=OP!55,00 32,50
Stylecraft Alpaca Tweed DK Dusty Pink 1647 (1 pak=10 bollen) OP=OP!55,00 32,50
Stylecraft Alpaca Tweed DK Blush 1668 (1 pak=10 bollen) OP=OP!55,00 32,50
Clover Pom-Pom maker8,50
Prym Knitpro Tunische haaknaald 9.0mm9,40
Knitpro haaknaald connector2,00
Knitpro kabel connector2,00
Attic24 Heidegebied CAL36,75
Stylecraft special aran 1002 Black2,85
Stylecraft special aran 1725 Sage2,85
Stylecraft special aran 1722 Storm Blue2,85
Stylecraft Special Chunky Storm Blue 17222,99
Stylecraft Special Chunky Pistachio 18222,99
Stylecraft Special Chunky Empire 18292,99
Stylecraft Special Chunky Sage 17252,99
Baby double knit Wondersoft Tutti Frutti 12994,50 2,00
KnitPro draad en toebehoren 80 cm zwart.3,50
KnitPro draad en toebehoren 40 cm zwart.3,50
Knitpro Trendz tunische haaknaald 12.04,95
Knitpro Trendz tunische haaknaald 10.04,95
Knitpro Trendz tunische haaknaald 9.04,30
Knitpro Trendz tunische haaknaald 8.03,75
Knitpro Trendz tunische haaknaald 7.03,50
Knitpro Trendz tunische haaknaald 6.53,30
Knitpro Trendz tunische haaknaald 6.03,30
Knitpro Trendz tunische haaknaald 5.53,25
Knitpro Trendz tunische haaknaald 5.03,25
Double Trouble Stylecraft pakket 651,45
Double Trouble Stylecraft pakket 551,45
Double Trouble Stylecraft pakket 451,45
Double Trouble Stylecraft pakket 351,45
Prym Knitpro Tunische haaknaald 8.0mm8,20
Prym Knitpro Tunische haaknaald 6.5mm7,50
Prym Knitpro Tunische haaknaald 6.0mm7,50
Prym Knitpro Tunische haaknaald 5.5mm6,50
Prym Knitpro Tunische haaknaald 5.0mm6,50
Prym Knitpro Tunische haaknaald 4.5mm5,95
Prym Knitpro Tunische haaknaald 4.0mm5,95
Prym KnitPro draad en toebehoren 80cm3,50
Katia breinaald 25mm 40cm7,99
Katia breinaald 12mm 40cm3,99
Pony Tunische haaknaald 12mm 30cm4,95
Pony Tunische haaknaald 10mm 30cm4,50
Pony Tunische haaknaald 9mm 30cm4,50
Pony Tunische haaknaald 8mm 30cm3,95
Bamboe tas hengsel ovaal9,95
Bamboe tas hengsel rond9,95
Double Trouble Stylecraft pakket 1a51,45
Double Trouble Stylecraft pakket 2a49,00
Double Trouble Stylecraft pakket 249,00
Double Trouble Stylecraft pakket 151,45
Katia Capri 821652,05
Katia Capri 821642,05
Katia Capri 821632,05
Katia Capri 821622,05
Stylecraft Super Chunky Special XL Plum 30587,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Pomegranate 30577,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Mocha 10647,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Cream 30557,25
Katia Spring Rainbow 5612,75 10,00
Katia Spring Rainbow 5512,75 10,00
Katia Spring Rainbow 5412,75 10,00
Katia Spring Rainbow 5312,75 10,00
Katia Spring Rainbow 5212,75 10,00
Katia Spring Rainbow 5112,75 10,00
Katia Spring Rainbow 5012,75 10,00
Stylecraft Head over Heels Eiger7,95
Stylecraft Head over Heels Olympus7,95
Stylecraft Head over Heels Fuji7,95
Stylecraft Head over Heels Matterhorn7,95
Stylecraft Head over Heels Kilimanjaro7,95
Katia Capri 821182,05
Katia Capri 821172,05
Katia Capri 821162,05
Katia Capri 821152,05
Katia Capri 821062,05
Katia Capri 821592,05
Katia Capri 821082,05
Katia Capri 821032,05
Katia Capri 820662,05
Katia Capri 820972,05
Katia Capri 820672,05
Katia Capri 820562,05
Katia Capri 821422,05
Katia Capri 821392,05
Katia Capri 821382,05
Katia Capri 821412,05
Katia Capri 821352,05
Katia Capri 821302,05
Katia Capri 821312,05
Katia Capri 821292,05
Katia Capri 821342,05
Katia Capri 821272,05
Katia Capri 821212,05
Katia Capri 821242,05
Katia Capri 821552,05
Katia Capri 821542,05
Katia Capri 821562,05
Katia Capri 821462,05
Katia Capri 821512,05
Katia Capri 821522,05
Katia Capri 821472,05
Katia Capri 821362,05
Katia Capri 821282,05
Katia Capri 821572,05
Katia Capri 821262,05
Katia Capri 820532,05
Katia Capri 821452,05
Katia Capri 820512,05
Katia Capri 820502,05
Katia Capri 821492,05
Katia Capri 821602,05
Katia Capri 821052,05
Katia Capri 820832,05
Katia Capri 821332,05
Katia Capri 821582,05
Katia Capri 821012,05
Katia Capri 821612,05
Katia Capri 821402,05
Katia Capri 821372,05
Katia Capri 820962,05
Katia Capri 821502,05
Katia Capri 821432,05
Katia Capri 821442,05
Katia Capri 820592,05
Katia Capri 820572,05
Katia Capri 821002,05
Katia X-treme Nr. 55 Antraciet11,95
Katia X-treme Nr. 59 Fuchsia11,95
Katia X-treme Nr. 54 Licht Grijs11,95
Katia X-treme Nr. 52 Licht Taupe11,95
Katia Rond breinaald hout 25mm 80cm5,99
Katia X-treme Nr. 53 Donker bruin11,95
Breinaald The Knit Lite Nr. 10.014,95 5,00
Breinaald The Knit Lite Nr. 9.014,95 5,00
Breinaald The Knit Lite Nr. 8.014,95 5,00
Breinaald The Knit Lite Nr. 6.014,95 5,00
Breinaald The Knit Lite Nr. 5.514,95 5,00
Breinaald The Knit Lite Nr. 5.014,95 5,00
Breinaald The Knit Lite Nr. 4.514,95 5,00
ByClaire Nr.2 Coral 2190 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)39,50 20,00
ByClaire Nr.2 Ocher 2182 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)31,60 16,00
ByClaire Nr.2 Denim 290 (1 zak=5 bollenn! OP=OP!)19,75 10,00
ByClaire Nr.2 Petrol 375 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)39,50 20,00
ByClaire Nr.2 Emerald 2135 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)31,60 16,00
ByClaire Nr.2 Lavender 396 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)23,70 12,00
ByClaire Nr.2 Flamingo Pink 229 (1 zak=7 bollen! OP=OP!)27,65 14,00
Stylecraft Super Chunky Special XL Emperor 14257,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Lime 17127,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Sage 30567,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Claret 11237,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Duck egg 18207,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Khaki 10277,25
Stylecraft Super Chunky Special XL Petrol 30597,25
17 bollen Stylecraft Special DK41,50
30 bollen Stylecraft Batik DK72,50
Stylecraft Batik DK Cream 19002,95
Stylecraft Batik DK Gold 19022,95
Stylecraft Batik DK Coral 19032,95
Stylecraft Batik DK Cherry 19042,95
Stylecraft Batik DK Raspberry 19052,95
Stylecraft Batik DK Heather 19062,95
Stylecraft Batik DK Plum 19072,95
Stylecraft Batik DK Sage 19082,95
Stylecraft Batik DK Teal 19092,95
Stylecraft Batik DK Pistachio 19102,95
Stylecraft Batik DK Olive 19112,95
Stylecraft Batik DK Violet 19122,95
Stylecraft Batik DK Storm 19132,95
Stylecraft Batik DK Graphite 19152,95
Stylecraft Batik DK Indigo 19142,95
Stylecraft Batik DK Biscuit 19012,95
Life DK pakket 269,95
Classic Cotton
Special DK pakket a39,20
Special DK pakket b39,20
Special DK Midnight39,20
Life DK pakket 169,95
Stylecraft Life DK Crimson 24114,45
Stylecraft Life DK Cream 23054,45
Stylecraft Life DK Melon 23594,45
Stylecraft Life DK Ice Blue 24144,45
Stylecraft Life DK Olive 23024,45
Stylecraft Life DK White 23004,45
Stylecraft Life DK Cognac 24154,45
Stylecraft Life DK Lily 24174,45
Stylecraft Life DK Teal 24164,45
Stylecraft Life DK Denim Nepp 23684,45
Stylecraft Life DK Mixtures Blue Haze 23464,45
Stylecraft Life DK Ivy 24214,45
Stylecraft Life DK Clover 23584,45
Stylecraft Life DK Grey 24204,45
Stylecraft Life DK Regent 24124,45
Stylecraft Life DK Daffodil 23944,45
Stylecraft Life DK Damson 24224,45
Stylecraft Life DK Silver Grey 23414,45
Stylecraft Life DK Aqua 23574,45
Stylecraft Life DK Copper 23124,45
Stylecraft Life DK Fuchsia 23444,45
Stylecraft Life DK Barley Marl 23144,45
Stylecraft Life DK Pebble Nepp 23274,45
Stylecraft Life DK Natural Nepp 23254,45
Stylecraft Life DK Chocolate Nepp 23264,45
Stylecraft Life DK Denim 23224,45
Stylecraft Life DK Mint 23424,45
Stylecraft Life DK Mixtures Charcoal 23234,45
Stylecraft Life DK Zing 23564,45
Stylecraft Life DK Fern 23114,45
Stylecraft Life DK Gorse Nepp 23374,45
Stylecraft Life DK Cardinal 23064,45
Stylecraft Life DK Claret 23104,45
Stylecraft Life DK Heater 23094,45
Stylecraft Life DK Cream 23054,45
Stylecraft Life DK Cascade 23084,45
Stylecraft Life DK Black 23074,45
Stylecraft Life DK Oatmeal 23034,45
Stylecraft Life DK Mixtures Cranberry 23194,45
Stylecraft Life DK Rose 23014,45
Clover Amour Haaknaalden set 9 (2 - 6mm)62,50
Clover Amour Haaknaalden set 7 (0.6 - 1.75mm)52,50
Clover Amour Haaknaald 1511,25
Clover Amour Haaknaald 12.010,50
Clover Amour Haaknaald 10.0mm9,95
Stylecraft Sundae Blueberry Sorbet 37006,50
Stylecraft Sundae Mint Chip 37016,50
Stylecraft Sundae Blackberry Crush 37036,50
Stylecraft Sundae Strawberry dream 37056,50
Stylecraft Sundae Raspberry Ripple 37026,50
Coole drinkglas44,00
Color Citron44,00
Color Bloemen veld44,00
Color Rosé44,00
Color Mountain44,00
Color Naaiklos44,00
Color Theelicht44,00
Color Flower44,00
Stylecraft Special DK Lobelia 18252,70
Stylecraft Special DK Kelly Green 18262,70
Stylecraft Special DK Pistachio 18222,70
Stylecraft Special DK Mustard 18232,70
Stylecraft Special DK Empire 18292,70
Stylecraft Special DK Boysenberry 18282,70
Stylecraft Special DK Fuchsia Purple 18272,70
Stylecraft Special DK Cypress 18242,70
Stylecraft Special Chunky Spice 17112,99
Stylecraft Special Chunky Gold 17092,99
Stylecraft Special Chunky Emperor 14252,99
Stylecraft Special Chunky Aspen 14222,99
Stylecraft Special Chunky Camel 14202,99
Stylecraft Special Chunky Denim 13022,99
Stylecraft Special Chunky Lipstick 12462,99
Stylecraft Special Chunky Fondant 12412,99
Stylecraft Special Chunky Parchment 12182,99
Stylecraft Special Chunky Silver 12032,99
Stylecraft Special Chunky Lavender 11882,99
Stylecraft Special Chunky Royal 11172,99
Stylecraft Special Chunky Magenta 10842,99
Stylecraft Special Chunky Pomegranate 10832,99
Stylecraft Special Chunky Meadow 10652,99
Stylecraft Special Chunky Teal 10622,99
Stylecraft Special Chunky Graphite 10632,99
Stylecraft Special Chunky Plum 10612,99
Stylecraft Special Chunky Burgundy 10352,99
Stylecraft Special Chunky Copper 10292,99
Stylecraft Special Chunky Khaki 10272,99
Stylecraft Special Chunky Raspberry 10232,99
Stylecraft Special Chunky Lemon 10202,99
Stylecraft Special Chunky Midnight 10112,99
Stylecraft Special Chunky Cream 10052,99
Stylecraft Special Chunky Dark Brown 10042,99
Stylecraft Special Chunky Aster 10032,99
Stylecraft Special Chunky Black 10022,99
Stylecraft Special Chunky White 10012,99
ByClaire nr. 1 Zwart 325 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)22,05 13,50
ByClaire nr. 1 Antraciet 2236 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Donkergrijs 2235 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Lichtgrijs 2232 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Donker bruin 2230 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Chocolade 2229 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Lever 2223 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Taupe 340 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Linnen 2212 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Cayenne 2207 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Hazelnoot 2218 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Camel 2209 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Zand 2208 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)22,05 13,50
ByClaire nr. 1 Oranje 2194 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Abrikoos 2195 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Zalm 211 (1 zak=3 bollen! OP=OP!)7,35 4,50
ByClaire nr. 1 Eigeel 2180 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Lichtgeel 309 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)14,70 9,00
ByClaire nr. 1 Crème 2172 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Gras groen 2147 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Appel groen 2155 (1 zak=5 bollen! OP=OP!)12,25 7,50
ByClaire nr. 1 Lime 352 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Lichtgroen 2158 (1 zak= 5 bollen! OP=OP!)12,25 7,50
ByClaire nr. 1 Zeeblauw 338 (1 zak=2 bollen! OP=OP!)4,90 3,00
ByClaire nr. 1 Zeegroen 2138 (1 zak=4 bollen! OP=OP!)9,80 6,00
ByClaire nr. 1 Marine 321 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Kobalt blauw 2110 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Oceaan blauw 295 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 IJsblauw 294 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Hemel blauw 282 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)22,05 13,50
ByClaire nr. 1 Licht blauw 279 (1 zak=3 bollen! OP=OP!)7,35 4,50
ByClaire nr. 1 Indigo 357 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Donker paars 271 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Paars 270 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)22,05 13,50
ByClaire nr. 1 Lavendel 396 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)14,70 9,00
ByClaire nr. 1 Lila 261 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)22,05 13,50
ByClaire nr. 1 Bordeaux 222 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Rood 316 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Cerise 248 (1 zak=7 bollen! OP=OP!)17,15 10,50
ByClaire nr. 1 Magenta 241 (1 zak=5 bollen! OP=OP!)12,25 7,50
ByClaire nr. 1 Fresia 239 (1 zak=5 bollen! OP=OP!)12,25 7,50
ByClaire nr. 1 Fuchsia 236 (1 zak=10 bollen OP=OP!)24,50 15,00
ByClaire nr. 1 Roze 232 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)19,60 12,00
ByClaire nr. 1 Ivoor 326 (1 zak=4 bollen! OP=OP!)9,80 6,00
ByClaire Nr.2 Charcoal 2237 (1 zak=4 bollen! OP=OP!)15,80 8,00
ByClaire Nr.2 Donker bruin 2230 (1 zak=5 bollen! OP=OP!)19,75 10,00
ByClaire Nr.2 Cayenne 2208 (1 zak=4 bollen! OP=OP!)15,80 8,00
ByClaire Nr.2 Caramel 2210 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)23,70 12,00
ByClaire Nr.2 Oranje 2196 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)31,60 16,00
ByClaire Nr.2 Zalm 212 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)35,55 18,00
ByClaire Nr.2 Oker 2181 (1 zak=3 bollen! OP=OP!)11,85 6,00
ByClaire Nr.2 Jade 2140 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)31,60 16,00
ByClaire Nr.2 Zeegroen 2139 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)35,55 18,00
ByClaire Nr.2 Mosgroen 2149 (1 zak=6 bollen! OP=OP!)23,70 12,00
ByClaire Nr.2 Olijf 2148 (1 zak=10 bollen! OP=OP!)39,50 20,00
ByClaire Nr.2 Bordeaux 222 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)35,55 18,00
ByClaire Nr.2 Pruim 249 (1 zak=8 bollen! OP=OP!)31,60 16,00
ByClaire Nr.2 Violet 272 (1 zak=9 bollen! OP=OP!)35,55 18,00
ByClaire Nr.2 Hemelblauw 2123 (1zak=7 bollen! OP=OP!)27,65 14,00
ByClaire Nr.2 Fuchsia 237 (1 zak=7 bollen! OP=OP!)27,65 14,00
ByClaire Nr.2 Poeder roze 210 (1 bol OP=OP!)3,95 2,00
ByClaire Nr.2 Wit 310 (1 zak=5 bollen! OP=OP!)19,75 10,00
Stylecraft Stars DK Amethyst 15864,95 2,00
Stylecraft Twilight Flame 12825,95 2,00
Stylecraft Twilight Mulberry 15815,95 2,00
Stylecraft Twilight DK Pearl 15805,95 2,00
Stylecraft Twilight DK Gold 13775,95 2,00
Stylecraft Twilight DK Silver 12035,95 2,00
Stylecraft Weekender Super Chunky Petrol 36873,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Brick 36853,90
Stylecraft Wondersoft Stardust DK Pretty Pink 15712,35 1,75
Stylecraft Wondersoft Stardust DK Primrose 15722,35 1,75
Stylecraft Wondersoft Stardust DK Spearmint 15732,35 1,75
Stylecraft Wondersoft Stardust DK Sweat Pea 15742,35 1,75
Stylecraft Weekender Super Chunky Charcoal 36823,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Clay 36783,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Cream 36773,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Dawn 36813,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Duck Egg 36803,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Indigo 36843,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Petal 36793,90
Stylecraft Weekender Super Chunky Wine 36833,90
Stylecraft Eskimo DK Clematis 54172,50
Stylecraft Eskimo DK Crimson 54282,50
Stylecraft Eskimo DK Ebony 51722,50
Stylecraft Eskimo DK Fusion 54822,50
Stylecraft Eskimo DK Lavender 54772,50
Stylecraft Eskimo DK Natural 52112,50
Stylecraft Eskimo DK Pink 50302,50
Stylecraft Eskimo DK Silver 50072,50
Stylecraft Eskomo DK Winter White 50062,50
Crochet lite 3mm8,50 5,00
Crochet lite 3.5mm8,50 5,00
Crochet lite 4mm8,50 5,00
Crochet lite 4.5mm8,50 5,00
Crochet lite 5mm8,50 5,00
Crochet lite 5.5mm8,50 5,00
Crochet lite 6mm8,50 5,00
Crochet lite 6.58,50 5,00
Crochet lite 2.5mm8,50 5,00
Stylecraft Cabaret DK Aurora 35735,95
Stylecraft Cabaret DK Rainbow 35725,95
Stylecraft Cabaret DK Ocean 35715,95
Stylecraft Cabaret DK Sunset 35705,95
Stylecraft Cabaret DK Rainforest 35695,95
Stylecraft Cabaret DK Storm 35685,95
Lossen & Vasten CAL Ochtenddauw39,20
Lossen & Vasten CAL Zeebries39,20
Lossen & Vasten CAL Rozengeur39,20
Clover Amour Haaknaald 2.5mm7,95
Clover Amour Haaknaald 3.0mm7,95
Clover Amour Haaknaald 3.5mm7,95
Clover Amour Haaknaald 4.0mm7,95
Clover Amour Haaknaald 4.5mm7,95
Clover Amour Haaknaald 5.0mm7,95
Clover Amour Haaknaald 6.0mm7,95
Clover Amour Haaknaald 6.5mm9,95
Clover Amour Haaknaald 7.0mm9,95
Clover Amour Haaknaald 8.0mm9,95
Clover Amour Haaknaald 9.0mm10,75
Clover Amour Haaknaald 10.0mm10,75
Clover Amour Haaknaald 2.0mm7,95
Stylecraft Special DK Duck Egg 18202,70
Stylecraft Special DK Tomato 17232,70
Stylecraft Special DK Grass Green 18212,70
Jane Crowfoot 6E39,33
Jane Crowfoot Cotton 867,16
Jane Crowfoot 6D39,33
Jane Crowfoot 6B39,33
Jane Crowfoot 6C39,33
Stylecraft Special DK Extra Waterfall 11254,30
Stylecraft Special DK Extra Viola 11294,30
Stylecraft Special DK Extra Sandstone 11264,30
Stylecraft Special DK Extra Peony 11274,30
Stylecraft Special DK Extra Greengage 11244,30
Stylecraft Special DK Extra Charcoal 11283,30
Stylecraft Special DK Extra Carnation 12043,30
Stylecraft Special DK Extra Atlantis 12023,30
Jane Crowfoot 6A39,33
Jane Crowfoot 139,33
11 Beach56,50
10 Winter Tones56,50
8 Blue Sky56,50
7 Marked Flora56,50
6 Produced Spectrum56,50
5 Succulent Hues56,50
4 Corrot Hues56,50
3 Produced Hues56,50
2 Fallen Tones56,50
1 Market Hues56,50
Stylecraft Alpaca DK Storm 60145,95 2,00
Stylecraft Alpaca DK Lime 60155,95 2,00
Stylecraft Alpaca DK Cinnamon 60165,95 2,00
Stylecraft Alpaca DK Orchid 60125,95 2,00
Stylecraft Alpaca DK Toffee 60115,95 2,00
Stylecraft Alpaca DK Cream 6010 (1 zak=10 bollen) OP=OP!59,50 20,00
Stylecraft Special 4 Ply Camel 14203,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Denim 13023,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Lipstick 12463,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Parchment 12183,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Lavender 11883,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Pale Rose 10803,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Meadow 10653,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Mocha 10643,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Raspberry 10233,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Midnight 10113,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Cream 10053,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Black 10023,25 2,00
Stylecraft Special 4 Ply Aspen 14223,25 2,00
Stylecraft Merry Go Round Candy Rock 31474,50 2,50
Stylecraft Merry Go Round Peacock 31434,45
Stylecraft Merry Go Round Strawberry 31414,45
Stylecraft Merry Go Round Pink/Lilac 31194,45
Stylecraft Special DK Lime 17122,70
Stylecraft Special DK Mocha 10642,70
Stylecraft Special DK Parma Violet 17242,70
Stylecraft Special DK Sage 17252,70
Stylecraft Special DK Storm Blue 17222,70
Stylecraft Special DK Apricot 10262,70
Stylecraft Special DK Aspen 14222,70
Stylecraft Special DK Aster 10032,70
Stylecraft Special DK Black 10022,70
Stylecraft Special DK Cloud Blue 10192,70
Stylecraft Special DK Bluebell 10822,70
Stylecraft Special DK Bottle 10092,70
Stylecraft Special DK Dark Brown 10042,70
Stylecraft Special DK Burgundy 10352,70
Stylecraft Special DK Camel 14202,70
Stylecraft Special DK Candyfloss 11302,70
Stylecraft Special DK Citron 12632,70
Stylecraft Special DK Claret 11232,70
Stylecraft Special DK Clematis 13902,70
Stylecraft Special DK Copper 10292,70
Stylecraft Special DK Cream 10052,70
Stylecraft Special DK Denim 13022,70
Stylecraft Special DK Emperor 14252,70
Stylecraft Special DK Fiesta (NEON Kleur) 12572,70
Stylecraft Special DK Fondant 12412,70
Stylecraft Special DK Gold 17092,70
Stylecraft Special DK Grape 10672,70
Stylecraft Special DK Graphite 10632,70
Stylecraft Special DK Green 11162,70
Stylecraft Special DK Bright Green (NEON Kleur) 12592,70
Stylecraft Special DK Spring Green 13162,70
Stylecraft Special DK Grey 10992,70
Stylecraft Special DK Jaffa (NEON Kleur) 12562,70
Stylecraft Special DK Khaki 10272,70
Stylecraft Special DK Lavender 11882,70
Stylecraft Special DK Lemon 10202,70
Stylecraft Special DK Lipstick 12462,70
Stylecraft Special DK Magenta 10842,70
Stylecraft Special DK Matador 10102,70
Stylecraft Special DK Meadow 10652,70
Stylecraft Special DK Midnight 10112,70
Stylecraft Special DK Parchment 12182,70
Stylecraft Special DK Soft Peach 12402,70
Stylecraft Special DK Petrol 17082,70
Stylecraft Special DK Bright Pink 14352,70
Stylecraft Special DK Plum 10612,70
Stylecraft Special DK Pomegranate 10832,70
Stylecraft Special DK Raspberry 10232,70
Stylecraft Special DK Pale Rose 10802,70
Stylecraft Special DK Royal 11172,70
Stylecraft Special DK Saffron 10812,70
Stylecraft Special DK Sherbet 10342,70
Stylecraft Special DK Shrimp 11322,70
Stylecraft Special DK Silver 12032,70
Stylecraft Special DK Spice 17112,70
Stylecraft Special DK Stone 17102,70
Stylecraft Special DK Sunshine 11142,70
Stylecraft Special DK Teal 10622,70
Stylecraft Special DK Turquoise 10682,70
Stylecraft Special DK Violet 12772,70
Stylecraft Special DK Walnut 10542,70
Stylecraft Special DK White 10012,70
Stylecraft Special DK Wisteria 14322,70
ByClaire Nr.2 Licht roze 204 (1 zak=3 bollen! OP=OP!)11,85 6,00